Balíček "srdce na dlani" - 3x kniha Pečené pohádky

Myslíte i na lidi kolem sebe a to se cení!

3 knížky získáte za super cenu, abyste mohli obdarovat své drahé, kamarády, rodinu, nebo jimi naplnit košík pro vnoučata od svatého

Mikuláše... :-) Pokud objednáte v předprodeji do 31.10., pošleme Ván navíc ZDARMA  adventní pracovní listy v PDF. Odesíláme 15.11.2021.

 

1 077 Kč
  • Pečené pohádky jsou dětská knížka nabízející originální pohádky opředené adventním prožíváním čtyřleté Marušky a její rodiny. Na konci každé kapitoly je recept na adventní či vánoční dobrotu, o které byla řeč v předešlém příběhu.
  • Recepty jsou nakresleny tak, aby podle nich mohli (s drobnou pomocí dospěláků) pracovat i mladší nečtenáři a zažít si tak v kuchyni více samostatnosti a kompetentnosti. Kromě kreslených receptů nabízí kniha množství autorských ilustrací, aby si členáři užili i po vizuální stránce.
  • Potěší děti cca od 2,5 do 10 let
  • Formát knihy: 21 x 21 cm, 80 stran.
Kód Kód: 138
Kategorie: PEČENÉ POHÁDKY
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 4.5.2022
Jak už jsem jednou psala ;-), parádní nápad spojení pohádek s pečením na konec, povedená ilustrace, zajímavost pohádek, každou jsme četli minimálně 5x :-). Perníčky a linecké známe nazpaměť :-).Minulý rok jsem koupila tento balíček, protože jsem chtěla nový tisk pro synka, který knížku miluje a ty další byly dárek, který opravdu nadchl :-).Kniha je krásně dotvořena novými ilustracemi a zakončena novou suprovou pohádkou k Silvestru.