Indiánská sada pro mrňousky

Balíček 3 krásných materiálů, s nimiž si užijí letní hry i nejmladší indiáni od 2,5 let.

160 Kč

 Sada pro mrňousky je vhodná pro děti cca od 2,5 do 5 let a obsahuje tyto materiály:

  • VYSTŘIHOVÁNKA indiánská osada
  • Úžasná sada, se kterou si mrňousci vyhrají! Ať už bude indiánská osada stát doma na poličce, na zahradě v krabiči či v parku v pískovišti, věřte, že děti rozehrají své indiánské příběhy s velkou chutí. Jistě se rády zapojí i do tvorby dalšího okolí osady z přírodnin či kostek. Omalovánková i profi vybarvená verze, 2x týpí, 4x indiáni, 2x bizon, 2x kůň, totem, ohniště. (8 stran A4) 

 

  • INDIÁNSKÉ PRACOVNÍ LISTY
  • Grafomotorika a úkoly pro nejmenší, vhodné už od 2,5 let. Průvodci jsou dva malí indiáni Mato a Naška, kteří děti seznámí se základními aspekty indiánského života. (20 stran A4)

 

  • SADA PRO TVORBU INDIÁNSKÉ ČELENKY
  • Kdo by se nechtěl stát indiánem? S touto sadou to hravě zvládnete. A že nemáte opravdová pírka? Nevadí, použijte naše krásná malovaná, která se můžou rovnat s peřím nejvzácnějších ptáků :) (3 strany A4)

 

 

Kód Kód: 61
Kategorie: PRACOVNÍ LISTY
Věk: 3-6 let
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 15.5.2022
Tuto bojovku jsem vzala na tábor maminek s dětmi. Měla obrovský úspěch a ještě jsme jí využili na spoustu dalších aktivit. Škoda, že se nedají přiložit fotky. Další super bojovka ????.
5
E Avatar autora | 14.5.2022
Indiani jsou nase vubec nejoblibenejsi bojovka. Mame jich vic. A tahle vede. Je to pekne vyvazene vedomostni a pohybove aktivity. A k tomu kopec bonusu. Omalovanky, pracovni listy a vesnice k vystrizeni. Uzasne. Moc dekuji. Vracime se k ni opakovane. A nadherne ilustrace mate.
5
B Avatar autora | 6.5.2022
Hru jsem si zakoupila pro děti na dovolenou, jako zpestření pobytu a bylo to super. Děti se každé ráno těšily na dopis a peříčka a plnily úkoly. Moc děkuji :-*
5
Z Avatar autora | 26.4.2022
Já se přiznám, že jsem tomuto materiálu rok (horko těžko) odolávala. Téma indiánů jsem zatím neměla (ale už mám materiál, takže ho stoprocentně plánuju:-D) Ale já ty Peťčiny ilustrace prostě miluju:-) Takže letos jsem se konečně dočkala, mám a jsem NADŠENÁ!!! Jak barevná verze (protože já sama to tak nádherně nevymaluju) tak omalovánka (abych to mohla apsoň zkusit:-D) Naprosto peckoidní, jednoduché, efektní.. čelenka famozní. Hrozně se mi líbí texty u úkolů. Neotřelé, originální - indiánské:-) Úkoly přiměřené a opět originální:-) Obrovská spokojenost, super investice. Určitě nelituju (a hele, že těch materiálů mám :-D Jsem sběratel:-))
Zpět do obchodu