Velká sada DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Nadupaná sada aktivit plná zvířátek! Některé z nich asi znáte a máte doma, některé pro vás budou tak trochu překvapením a záhadou. Ale se všemi se vaši špunti už od 3 let budou parádně bavit, rozvíjet i vzdělávat!

330 Kč

Sada obsahuje 6 tématických materiálů:

 

KARLÍK A ZTRACENÍ MAZLÍČCI

- Dobrodružná bojovka ve které se děti seznámí s nejběžnějšími domácími mazlíčky.

Karlíkovi se jedno pondělní ráno stala nemilá věc - výběhy a klece od všech mazlíčků našel otevřené a zvířátka nikde! podaří se mu je společně s kamarádkou Eliškou všechny najít a vrátit do domečků dřív, než bude pozdě?

  • Děti čeká na každém z 15 stanovišť pohybový, logický či vědomostní úkol, zajimavost o daném zvířeti i šifra, díky níž se dozví název posledního netradičního mazlíčka.
  • Díky bojovce získají hravou formou mnoho nových vědomostí, zažijí legraci i spolupráci a nastartují úvahy a rozhovory na téma chovu a péče o domácích mazlíčcích.
  • Pro pořadatele je výhodou opravdu jednoduchá příprava - po tisku už jen nastříhání dvou obrázků na puzzle a můžete hrát!
  • S nejmladšími dětmi (3-5 let) můžete jen objevovat zvířátka a plnit úkoly a šifrou a
    zajímavostmi se nezatěžovat, se staršími dětmi si přečtěte i zajímavosti o každém zvířeti a zapište šifru. Díky ní
    na konci zjistí název posledního uprchlého mazlíčka.
  • TIP: Pokud nějaké zvířátko doma máte, nebo o tom uvažujete, tato hra je pro vás jako stvořená :)
  • 15 úkolů, 2 úvodní a 1 závěrečný dopis, závěrečné puzzle (21 stran A4)

 

 

MAZLÍČKOVÉ PRACOVNÍ LISTY

- Se zvířátky si děti mohou potrénovat také grafomoriku, vizuální vnímavost či kreativitu v tématických pracovních listech. Skvělá návazná aktivita po bojovce.

TIP: Všimli jste si, že tématické pracovní listy baví děti mnohem více? (10 stran A4)

 

 

BLUDIŠTĚ

- Jak se morčátko dostane k senu? Pomůžeš najít agamě cestu k potravě? Kude se policejní pes dostane ke stopám zloděje? Takové výzvy dětem přináší skvělá sada 30 bludišť a labyrintů. Jsou řazeny od jednodušších po složitější, takže je využijete pro děti různých schopností a věků. Obrázky zvířátek poslouží také jako omalovánky.

TIP: Stránky zalaminujte a k vyplňování dejte dětem k dispozici fix a hadřík - získáte úžasnou mnohokrát použitelnou aktivitu. (20 stran A4)

 

 

MiniPOSTŘEHOVKA

- Hra je založena na principu známé postřehovky Dobble - Každá karta má s jinou kartou společný jen jeden jediný obrázek a úkolem hráče je najít a vyslovit jej dříve než ostatní spoluhráči. Tato rychlá a napínavá hra zabere jen pár minut a dokáže děti skvěle zabavit i rozvíjet postřeh, výslovnost i znalost zvířátek. Soubor obsahuje 13 karet k oboustrannému barevnému tisku, návod na hru i krabičku na uložení karet.

TIP: Pokud plánujete hrát ve více než dvou hráčích, vytiskněte si sadu kartiček vícekrát. (8 stran A4)

 

 

DEMONSTRAČNÍ KARTY

- Sada 18 karet zvířat s názvy skvěle ozdobí vaši školku, školu, domov či klubovnu a pomůže dětem upevnit si znalost běžných domácích mazlíčků.

Karty také můžete použít na další zajímavé hry a aktivity - ty jsem Vám sepsala do návodu. (6 stran A4)

 

 

PLAKÁT "MÁME RÁDI ZVÍŘATA"

- Krásná dekorace a pro děti trénink pojmenovávání mazlíčků. Miluje jej i náš dvouletý raubíř :) Formát A3, samozřejmě můžete tisknout i klasickou A4.

 

 

 

 

Kód Kód: 326
Kategorie: MAZLÍČCI
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 27.2.2024
Krásné barevné obrázky a spousta aktivit! Mazlíčci určitě stojí za to 🤗
Zpět do obchodu