Yetyho bojovka

Novinka Tip
Yetyho bojovka

Zpestřete si zimní dny originální a zábavnou bojovkou! Navštivte všech 9 Yetíkových přátel, získejte indicie a objevte poklad, který v našich končinách ukryl, než odešel do Himalájí :)

120 Kč

Originální, zábavná, napínavá - tak by se dala třemi slovy popsat Yetyho bojovka!

  • věk: cca 4-9 let
  • počet hráčů: 1- 10
  • pomůcky: vytištěné materiály, nůžky, tužka, poklad :-)
  • prostředí: doma i venku

 

Začíná se nalezením mapy ledové země a úvodním dopisem, v němž Yety vypráví, proč se musel vydat na sever do hor a motivuje děti k pátrání po pokladu, který v těchto končinách ukryl. Hráci postupně potkají ve zprávách 9 Yetyho přátel, od kterých za splnění úkolů získají indície k pokladu. Chybějící slova si doplní vyluštěním tajenky a pak už se vydávají po stopách k pokladu a "opravdové" pohlednici od Yetíka z Himalájí.

Úkoly jsou jak pohybové a zábavné, tak logické a luštící. Každá zpráva obsahuje autorskou ilustraci, kterou pak můžete použít jako omalovánky.Obsahuje také návod, jak hru co nejlépe nachystat. Hra je vhodná pro děti cca 4-9 let a trvá asi 1-3 hodiny (podle toho, jak daleko umístíte poklad, případně jednotlivé zprávy v terénu).

 

"Dnes jsme konečně s našimi holkami vyzkoušeli Yetyho a mělo to veliký úspěch. Holky nadšené!" (Barbora)

 

"Vřele doporučuji.....měli jsme připravené pro děti minulý rok na zimní dovolené a strávili jsme skvělý večer přípravou (rodiče) a následující celý den plněním úkolů a závěrečným odpoledním hledáním Yettiho. Bomba." (Jarmila)

 

"V sobotu jsme se vydali po stopách tajemného Yetyho, jehož dopis našly děti ve schránce. Výhoda je, že se tato bojovka dá hrát jak doma, tak venku, nebo si to rozdělit (dopisy doma a cesta po stopách a hledání pokladu venku). Zvládli i mladší sourozenci (3 a 5 let) a moc bavilo, děkujeme." (Petra)

Kód Kód: 165
Kategorie: BOJOVKY
5
11x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 16.1.2023
Zatim nevyzkouseno. Bojovka je moc krasne zpracovana, ilustace nadherne. Verim, ze radost bude u deti velika. Tesim se, az ji vyzkousime, urcite nebude posledni, kterou si poridime. Urcite doporucuji.
5
Ž Avatar autora | 16.1.2023
Tahle zimní bojovka se nám moc líbila :) Zahráli jsme si jí, když byla umístěna v terénu v okolí kozí farmy v Pavlovicích. Byla nás velká skupina dětí v rozmezí 3-11 let a můžu říct, že se líbila všem. Starší předčítali zadání a mladší netrpělivě vyhlíželi další stopu, která nás povede dál. Za nás je tahle bojovka super!!!
5
MH Avatar autora | 16.1.2023
Tuto bojovku jsme dětem připravili na Štědrý den a byla skvělá. Originální, srandovní, vřele doporučujeme
5
JW Avatar autora | 16.1.2023
Bojovka se dětem moc líbila. Hráli děti od 5 do 9 let. Bojovku jsme hráli dopoledne v chatě a závěr jsme udělali s doplněním dalších úkolů a nalezení pokladu venku.
5
V Avatar autora | 15.5.2022
Hráli jsme tuto bojovku na jaře venku, ale i tak se děti ohromě bavili. Další super bojovka.
5
IH Avatar autora | 15.5.2022
Naše moooc oblíbená bojovka, děti 3-10 let nadšené, hráli jsme na jaře a určitě zopakujeme, moc DÍÍÍK
5
ZK Avatar autora | 14.5.2022
Bojovku jsme využili na narozeninovou cestu za pokladem v polovině února. Sice nebyl sníh, ale byla zima a ale tematicky se hodila. Bojovka nám skvěle pomohla vyřešit narozeninovou zábavu na trase na výletě před samotnou oslavou. Skvěle se bavily děti a rodiče byli nadšení z připravených úkolů, které spolu s dětmi hledali na cestě vytyčené fáborky. Všichni se do hry ponořili a pomáhali Yettíkovi. Na konci trasy čekalo vyvrcholení - truhla s pokladem pro všechny děti. Je parádní mít na akce bojovku takto předchystanou a jen ladit drobnosti!
4
PN Avatar autora | 14.5.2022
Yettikovo bojovku jsme hráli na oslavě synovo 5. narozenin a všem dětem se moc líbila. Děti věkově od 2 do 9 let???? Tematicky jsem udělala i sněhový dort s iglú chráněný vlkem a v něm byl ukryt Yettik. Děkujeme ????
5
EH Avatar autora | 14.5.2022
Bojovka jak vysita na zimni vypravy. Hry pohybove i vedomostni jsou sladeny a vyvazeny. Vhodna i pro male deti.
5
Avatar autora | 13.5.2022
Hráli jsme na horách a podle nás nám na to vyšlo i počasí - hráli jsme ji ve větrném počasí a to tomu dodalo ještě grády. Celkově bombově promyšlené. Super úkoly/hry doplněné krásnými ilustracemi. Čtyřleté dcera bojovky miluje a dvouletá se také zapojuje. Podle času, prostoru, pomůcek ad.si každý může bojovku upravit na míru. Díky!
5
ŠK Avatar autora | 5.5.2022
Naše první “chatová” bojovka, která odstartovala nadšení našich kluků pro hry podobného typu. Hráli jsme sice až v dubnu (dříve jsme bohužel nestihli), ale hra není na přítomnost zimy a sněhu nijak vázaná (koneckonců, v Himalájích je sníh i v červenci ????). Snad nikdy předtím jsem u syna (tehdy 5,5let) neviděla takový zápal a tah na branku! S nadšením hledal a následně i plnil úkoly (občas jsem ho trochu popošťouchla v řešení, přece jen byla to jeho první hra a chceme zachovat zápal i nadšení do budoucna ????), no a velkým překvapením a vyvrcholením byl poklad. Takže mockrát děkujeme za zapálení jiskřičky nadšení pro hry, která dodnes hoří ????
5
S Avatar autora | 4.5.2022
Díky téhle bojovce jsem Péťu objevila. Dětem se moc líbila a užily jsme si při ni bezva zábavu celá rodina.
Zpět do obchodu