Probouzení jara

Kód: 216
Předškoláci
139 Kč

Taky milujete jaro? Rozzařte ho dětem originální hrou! Multifunkční bojovka pro nejmenší je plná krásných obrázků, autorských básniček, postřehu, hledání, pohybu... Za bojovkou se vydejte ven a další 3 hry si užijte doma. Kromě tištěných materiálů už budete potřebovat jen tužku/pastelky, provázek a malou dobrotu na konec

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
  • věk: 2-7 let

    prostředí: venku i doma

    pomůcky: pastelky, provázek, pet vršky (papírová kolečka)

    bonus: 3 hry na doma

 
Sluníčko v úvodním dopisu zve své malé přátele na pomoc s probouzením přírody po zimě.
 
Děti navštíví celkem 14 stanovišť, na kterých budou probouzet zvířátka, rostliny a přírodu básničkami a plnit pohybové a vědomostrní úkoly. Každou "probuzenou" součást přírody si také najdou a vybarví ve ve svém hledacím archu. Až bude celá krajinka na archu vybarvená, znamená to pro odvážné hráče poslední úkol od sluníčka a poklad
Hrát můžete jak s jedním dítětem, tak se skupinkou sourozenců či třídou školky...
 
Na venkovní bojovku pak můžete doma navázat jarním pexesem, hrou na přiřazování básniček a akční obrázkovou hledačkou -  materiály k těmto dalším třem hrám jsou součástí souboru.    Vše potřebné podrobně popisuji v návodu.
Soubor má celkem 28 stran A4.
 
"Hezký den Peti, dneska jsme šli "tvoji" jarní stezku a moc se nám to líbilo . Moc hezky udělané, děti to bavilo, výborný nápad na zpestření dnů :-) Děkujeme za ni!"  (Lenka)
 
Jarnímu hraní zdar!
 
 
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 29.2.2024
Moc krásná jarní bojovka, úkoly zvládnou i menší děti, ale zabaví se i starší... My jsme ji použili na delší trasu "visela" nám více dní, ale dovedu si ji představit třeba i jako tematicky týden ve školce apod...
5
MH Avatar autora | 28.2.2024
Bojovka nás mile prekvapila krasnymi malbami a rikankami.
5
E Avatar autora | 27.2.2024
Úžasná bokovka pro celou naši MŠ (věk 3-6) a nakonec se přidala i celá ves😉👍
5
J Avatar autora | 25.2.2024
Bojovku jsme hráli s tříletými a čtyřletými dětmi a moc je bavila. Prima jarní bojovka na procházku či na výlet.
5
V Avatar autora | 15.5.2022
Tuto bojovku jsme hráli na uvítání jara i se synovcem a se synem. Byla to pro synovce první bojovka a určitě né poslední, tak jako vždycky dobrá práce. Díky
5
LV Avatar autora | 14.5.2022
Probouzení jara jsem koupila pro dětičky do naší MŠ. Jako vše od Péťi je nádherně zpracovaná, dětem se obrázky moc líbily. Každý den jsme společně plnili jeden úkol, na dané téma jsme zaměřili i ranní cvičení a VČ - krásně se dalo vše propojit. Za mě naprosto parádní a rozhodně doporučuji všem..... :o))))
5
B Avatar autora | 6.5.2022
Hru jsem zakoupila pro činnosti do školky a nádherně nám to zpestřilo vítání jara. Moc děkuji :-)
5
ŠN Avatar autora | 6.5.2022
Jaro jsme vyhlíželi a tak jarní bojovka nesměla chybět. Stanovišť bylo dost. Rozmístili jsme bojovku na kratší trase. Syn není moc trpělivý a vybarvování ho vůbec nebaví, ale při bojovce na to "zapomněl". Touha po pokladu byla silnější ???? Bojovku jsme měli kousek od rybníka, kde se zrovna pářily žáby, tak jsme navázali na vývoj žáby. Celá bojovka byla super.
5
ŠK Avatar autora | 5.5.2022
Tuhle bojovku jsem koupila už někdy vloni, tak musela počkat až do jara ???? měla jsem trochu obavy, jak bude kluky bavit, nejsou to moc malovací typy a 14 stanovišť je docela dost (myslela jsem si). A ačkoliv jsem s hrou počítala spíš pro malošky, bavilo to nejvíc našeho skoro sedmileťáka ???? zrovna u nás frčí brouci a hmyzáci všeho druhu, navíc jsme kvůli marodění byli dlouho zavření doma, takže příjemné dvouhodinové zpestření na zahradě sedlo! Maty poctivě vybarvoval, úkoly byly splněné raz dva, a s každým dalším hotovým stanovištěm jakoby i to skutečné sluníčko na nebi vykouklo o něco víc a kolem nás se začali rojit hmyzáci. Tu čmelák, tu mravenec nebo ruměnice. Kluci tak měli i během hry pocit, že opravdu probouzejí jaro ???? hra se vydařila nad očekávání. Děkujeme ????
5
PB Avatar autora | 3.5.2022
Krásné, milé obrázky a hezké básničky , vhodná pro menší děti:) u nás ve vesničce měla velký úspěch:)
5
Z Avatar autora | 26.4.2022
Moje TOP letošní jarní bojovka:-) Vytiskneš, zalaminuješ a jdeš. - krásné originální jednoduché básničky a prima úkolek na každém "stanovišti". - nemusíš použít všechno (mám omezené místo a 20 stanovišť se mi tam prostě nevejde). Za mě palec hore - ne vždy to prostě fakt jde:-) - žádný materiál navíc.. max pastelky (jo a kousek provázku, ale zrovna ten přivážeš na ten plot hned vedle papíru) - nestojíš u stanoviště hodinu - přečteš krátkou krásnou básničku, splníš pěkný úkol a jdeš dál (za mě opět pozitivum...) - Součástí je i pexeso se stejnými obrázky, včetně omalovánek (takže to projitím stezky nemusí končit) a ještě zvlášť obrázek s tabulkou - pověsíš na zeď a můžeš opakovat stále dokola:-)) - dobrota být nemusí - součástí je překrásná jarní omalovánka:-) - jo no.. a ilustrace.. jako vždy prostě.. to chytne za srdce PETI DÍKY!