Pečené pohádky - advent a Vánoce

Kód: 132
319 Kč

2023 VYPRODÁNO. Na dotisk se můžete těšit na podzim 2024 - zapište se zde https://forms.gle/cAeuMWD537TM8HSVA a dám vám vědět, hned jak bude kniha opět k dispozici ;)

  • Líbí se Vám originální pohádky?
  • Ceníte si krásně ilustrovaných knížek?
  • Rádi pečete s dětmi?
  • Toužíte po adventu plném laskavého společného času s dětmi?

Pak je knížka Pečených pohádek pro vás to pravé ořechové! ❤️

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co v Pečených pohádkách najdete?

  • 8 originálních pohádek
  • adventní příběhy čtyřleté Marušky a její rodiny
  • 8 prověřených malovaných receptů formou obrázkového čtení
  • 2 hravé předsádky - Postřehovka Hledej a najdi, Stolní hra Cukroví pro babičku
  • Ke knize dostanete zdarma adventní pracovní listy v pdf na mail ;)

 

Jak staré děti kniha zaujme?

Doporučený věk je cca 3-10 let. Mladší děti budou rády doplňovat obrázky v receptech, starší už zvládají díky jednoduše popsanému postupu péct/tvořit samostaně ;) Pohádky zaujmou obě věkové kategorie a adventní příběhy, do kterých jsou zasazeny, navodí příjemnou předvánoční atmosféru.

 

Jaké jsou technické parametry knihy?

Rozměr: 21x21 cm

Počet stran: 84

Listy: křídový papír 120g

 

Kdy a jak mi objednávka dorazí?

V zápětí po připsání platby vám na mail přistanou bonusové pracovní listy (18 stran A4). Samotnou knihu vám odešleme pečlivě zabalenou v bublinkové obálce prostřednictvím zásilkovny, k vyzvednutí by měla být během 3 dní po připsání vaší platby. Předprodej - Odesíláme od 1.11.2023.

   

Co na Pečené pohádky říkají rodiče a učitelé?

"Parádní nápad spojení pohádek s pečením na konec, povedená ilustrace, zajímavost pohádek, každou jsme četli minimálně 5x :-). Perníčky a linecké znám nazpaměť :-)."

(Hanka)

 

 

 

"Krásně zpracovaná knížka ☺️..Příběhy využívám ve školce, jako motivaci před pečením. Následně pak s dětmi čteme kreslený postup. Děti více vtáhne do pečení ☺️"

(Anna)

 

 

"Přidáno na seznam "mělo úspěch" Jak u mých dětí tak u dětí ve školce.. :-) knizku jsem přenášela tam a zpátky protože oba tábory ji chtěly číst :-)"

(Zdeňka)

 

 

"Kniha se mi moc líbila. Četli jsme dcerce před spinkáním. Líbilo se mi spojení příběhu rodinky a následných pohádek :) Recepty jsme si četli a dva z nich i upekli :) "

(Káťa)

 

 

"Moc děkujeme za knihu! Máme doma J. (4 roky) a Z. (2 roky). J. chtěla číst ještě do nedávna při odpoledním odpočinku i před spaním jen Pečené pohádky. Takže jsme ji přečetli bez nadsázky tak dvacetkrát. Navíc J. má dobrou paměť, takže když jsem já nebo manžel nějaké slovo pozměnili nebo neřekli, hned nás opravovala a dokončovala věty za nás :)

Zvládli jsme podle receptů udělat vše mimo punč a perníčky holkám chutnaly nejvíce a manželovi kokosové kuličky a mně vánočka. A když J. dělala kuličky, tak u toho říkala: "šišaté, placaté, kulaté...ale dobré budou všechny." :)"

(Pavla)

 

Propečte se s námi i vy letošním adventem a užijte si společný čas! ❤️

 

Máte další otázky?

Napište mi na petiprodeti@gmail.com ;)

 


 

 

 

 

5
19x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 29.2.2024
Děkujeme za krásné chvíle v kuchyni s dětmi mých sourozenců (mé děti už trošku odrostly) a dětmi v naší mateřské školce. Knížka moc krásné pohádky - některé jsme museli číst opakovaně a taky obrázky. Děkujeme.
5
LJ Avatar autora | 28.2.2024
Krásné obrázky, postupy pro děti, opět velký úspěch, jako i jinými produkty :-) bavily nás i tematicke pracovní listy ke knize (v pdf)
5
LD Avatar autora | 20.2.2024
Kouzelná knižka, kterou jsem poř8dila pro svého vnoučka Davídka. Je ještě malý, ale kuchyni už pomáhá a příští Vánoce už budeme i předčítat 🫶. Knížka ale nezahálela a dělala radost dětem u nás v Mateřské škole. Děkujeme za ni 💗
5
I Avatar autora | 20.2.2024
Tak s touhle knihou jsem sklízela opravdu velký úspěch u svých Sluníček ve školce:-)...příběhy velmi čtivé, poučné, zábavné, děti nadšené a co teprve pečení dle receptů...určitě doporučuji pořídit do každé knihovny...doma jsem podle ní pekla zatím sama, ale snad se také v budoucnu dočkám a budu péct i s vnoučaty:-D
5
AS Avatar autora | 13.2.2024
Parádní knížka, čtivé pohádky (tu o Ztracených perníčkách jsme četli už asi stokrát- pořád dokola ;) ne jen na Advent. Oceňuji krásné ilustrace- veselé obrázky, které krásně dokreslují příběhy. Recepty jsou přehledně napsané a opravdu podle nich zvládnou děti s malou pomocí péci. A navíc je výsledek povedený. Děkuji za parádní knížku a klidně bych si od vás koupila nějakou další ;)
5
RS Avatar autora | 11.2.2024
Super knížka, moc nás baví. Krásné ilustrace a za nás super obrázkový postup u receptů. Dcerku vždy bavilo pečení, ale s touto knížkou je to mnohem lepší. Příběhy upoutají pozornost a vtáhnou více do příprav a více to baví. Recepty použijeme i mimo Vánoce.
5
Ž Avatar autora | 16.1.2023
Tahle knížka je naše srdcovka...čteme ji celý rok a ne jen o Vánocích. Příběhy jsou sepsané velmi laskavým a krásným stylem. Máme to štěstí, že si pod "malými hrdiny" z příběhů dokážeme vybavit konkrétní človíčky :D Knížka od naší nejmladší dostala krásné pojmenování a to "Pečenky" Moc rádi po ní sáhneme kdykoliv během roku a má čestné místo na poličce, protože recepty z ní jsou velmi jednoduché, chutné a moc krásně vymalované. "Punč pro zmrzlíky" je jasnou volbou po dlooouhé lesní procházce nebo bobovačce :)
5
ZV Avatar autora | 10.1.2023
Přidáno na seznam "mělo úspěch" Jak u mých dětí tak u dětí ve školce.. :-) knizku jsem přenášela tam a zpátky protože oba tábory ji chtěly číst :-) Pro mě i spoustu novych informací.. třeba Jak vzniklo linecké cukroví... Najednou na to cukroví člověk kouká úplně jinak.. mým klukům se moc líbil příběh s perníčky.. a mě skoro rozbrečel příběh se spoustou sněhuláků pro nemocného kamaráda! :-) za mě by tato knížka neměla chybět v žádné knihovně.. recepty jako bonus!
5
ZB Avatar autora | 15.5.2022
Moc povedená předvánoční knížka, dcera Kateřina (4 roky) ji dostala k svátku, četli jsme celý advent, líbila se ale i mladsimu synovi (2,5), krásné ilustrace a recepty jako bonus (pekli jsme perníčky a linecké ????)
5
L Avatar autora | 15.5.2022
Příjemné pohádky s krásnými ilustracemi a obrázkovým postupem při pečení ???? Zaujala mé syny i děti ve školce ????
5
K Avatar autora | 14.5.2022
Skvělá knížka pro celé období adventu, vhodná i jako dárek na Mikuláše ????⛄???? Poutavé pohádkové příběhy a k nim malované recepty na vynikající cukroví posouvají naše vánoční přípravy na úplně jiný level ????????❤️
5
F Avatar autora | 13.5.2022
Tato kniha je krásně ilustrovaná, nejen pro skolkove, ale i batoleci děti a navíc s pěknou pohádkou, kterou se lze naladit treba pri uspavami den před pečením. Obě děti se zapojily do přípravy receptů, i díky obrazkovemu popisu práce. Moc povedené ☺️
5
K Avatar autora | 13.5.2022
Tříletá dcera vzala knihu doslova útokem. Jen jsme dočetly a dopekly jednu kapitolu, nadšeně se vrhala na další. Nejradši by celou knihu zvládla na jeden zátah, samozřejmě i s pečením, protože kuchyň to je její nejoblíbenější místo na hraní.
5
AM Avatar autora | 13.5.2022
Krásně zpracovaná knížka ☺️..Příběhy využívám ve školce, jako motivaci před pečením. Následně pak s dětmi čteme kreslený postup. Děti více vtáhne do pečení ☺️..Prosím více takových kuchařek, které mohu využít během celého roku ????????
5
HK Avatar autora | 4.5.2022
Jak už jsem jednou psala ;-). Parádní nápad spojení pohádek s pečením na konec, povedená ilustrace, zajímavost pohádek, každou jsme četli minimálně 5x :-). Perníčky a linecké známe nazpaměť :-). A minulý rok jsem koupila nové výtisky (jeden darovala kamarádce, která byla mimochodem nadšená a další výtisk ještě čeká na švagrovou), kniha je krásně dotvořena novými ilustracemi a zakončena novou suprovou pohádkou k Silvestru.
5
L Avatar autora | 4.5.2022
Koupila jsem pohádky vnučkám k Mikuláši a moc se líbí. Také jsem si je koupila pro sebe a četla jsem je dětem ve školní družině, byly nadšené a většinou u jedné pohádky nezůstalo. Pekli jsme společně perníčky a děti to moc bavilo. A perníčky, ty se ztratily hned po upečení. ????
5
Avatar autora | 4.5.2022
Pecene pohádky jsem chtěla číst 3lete dceři před Vánoci. Bohužel ji nezaujaly vzhledem k věku. Ale těším se na příští adventní čas, kdy je určitě zvládneme dočíst až do konce ???? výborný nápad na propojení příběhu s recepty ????
5
M Avatar autora | 4.5.2022
Pečené pohádky nám přinesl Mikuláš. Dcerky (9, 7 a 2 roky) pohádky moc zaujaly, všechny recepty chtěly hned vyzkoušet. V první třídě měly dokonce před Vánoci čokobanánkovou hostinu, kterou jim dcerka sama podle receptu připravila a Ztracené perníčky se u nás ztratily velice rychle :-D Byly výborné! Děkujeme! :-)
5
PB Avatar autora | 3.5.2022
Pečené pohádky jsme začali číst hned, jak nám dorazily:) pohadky jsou moc krásné a hlavně poučné, mám ráda, když mají věci nějaký přesah:), kluci se vždy těšili na další den, až vyzkoušíme recept:-D