Pečené pohádky - advent a Vánoce

Propečte se letošním adventem! Díky této nádherné knížce plné originálních pohádek, adventních příběhů a malovaných receptů pro malé ručky můžete dětem věnovat to nejcenněší - SPOLEČNÝ ČAS A NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY. A to je prostě nejvíc... ❤️ V předprodeji do 31.10. ke knize navíc získáte adventní pracovní listy ZDARMA! Knihu odesíláme 15.11.2021, pracovní listy na Váš mail 1.11.

359 Kč
  • Rádi pečete s dětmi?
  • Líbí se Vám originální pohádky?
  • Ceníte si krásně ilustrovaných knížek?
  • Toužíte po adventu plném laskavého společného času s dětmi?

Pak je knížka Pečených pohádek pro vás to pravé ořechové! ❤️

 

  • 8 originálních pohádek na dobrou noc
  • adventní příběhy čtyřleté Marušky a její rodiny
  • 8 prověřených malovaných receptů formou obrázkového čtení
  • 2 hravé předsádky - Postřehovka Hledej a najdi, Stolní hra Cukroví pro babičku

"Parádní nápad spojení pohádek s pečením na konec, povedená ilustrace, zajímavost pohádek, každou jsme četli minimálně 5x :-). Perníčky a linecké znám nazpaměť :-)."

(Hanka)

 

"Knížku jsem měla pro své neteře. Hrozně se mi líbilo zpracování knihy.

Ke každému receptu byla jedna pohádka, což bylo pro holky krásné a pak se pustily do pečení spolu s mamkou."

(Veronika)

 

"Kniha se mi moc líbila. Četli jsme dcerce před spinkáním. Líbilo se mi spojení příběhu rodinky a následných pohádek :) Recepty jsme si četli a dva z nich i upekli :) To bylo moc fajn."

(Káťa)

 

"Moc děkujeme za knihu! Máme doma J. (4 roky) a Z. (2 roky). J. chtěla číst ještě do nedávna při odpoledním odpočinku i před spaním jen Pečené pohádky. Takže jsme ji přečetli bez nadsázky tak dvacetkrát. Navíc J. má dobrou paměť, takže když jsem já nebo manžel nějaké slovo pozměnili nebo neřekli, hned nás opravovala a dokončovala věty za nás :)

Zvládli jsme podle receptů udělat vše mimo punč a perníčky holkám chutnaly nejvíce a manželovi kokosové kuličky a mně vánočka. A když J. dělala kuličky, tak u toho říkala: "šišaté, placaté, kulaté...ale dobré budou všechny." :)"

(Pavla)

 

Ve facebookové skupině budu v průběhu adventu zveřejňovat další tipy a náměty na činnosti k jednotlivým kapitolám, návody na jedlé dárky, inspirace na tvoření a adventní písničky... :) Pokud to nechcete propásnout, přidejte se zde https://www.facebook.com/groups/370454944686061

Ke knize  zakoupené v předprodeji dostanete zdarma také adventní pracovní listy v PDF navazující na kapitoly v knize. Děti si tak téma krásně rozříří, připomenou a potrénují grafomotoriku, postřeh i logické uvažování 

Propečte se s námi letošním adventem a užijte si společný čas!  ❤️

 

 

 

Kód Kód: 132
Kategorie: PEČENÉ POHÁDKY
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 15.5.2022
Moc povedená předvánoční knížka, dcera Kateřina (4 roky) ji dostala k svátku, četli jsme celý advent, líbila se ale i mladsimu synovi (2,5), krásné ilustrace a recepty jako bonus (pekli jsme perníčky a linecké ????)
5
L Avatar autora | 15.5.2022
Příjemné pohádky s krásnými ilustracemi a obrázkovým postupem při pečení ???? Zaujala mé syny i děti ve školce ????
5
K Avatar autora | 14.5.2022
Skvělá knížka pro celé období adventu, vhodná i jako dárek na Mikuláše ????⛄???? Poutavé pohádkové příběhy a k nim malované recepty na vynikající cukroví posouvají naše vánoční přípravy na úplně jiný level ????????❤️
5
F Avatar autora | 13.5.2022
Tato kniha je krásně ilustrovaná, nejen pro skolkove, ale i batoleci děti a navíc s pěknou pohádkou, kterou se lze naladit treba pri uspavami den před pečením. Obě děti se zapojily do přípravy receptů, i díky obrazkovemu popisu práce. Moc povedené ☺️
5
K Avatar autora | 13.5.2022
Tříletá dcera vzala knihu doslova útokem. Jen jsme dočetly a dopekly jednu kapitolu, nadšeně se vrhala na další. Nejradši by celou knihu zvládla na jeden zátah, samozřejmě i s pečením, protože kuchyň to je její nejoblíbenější místo na hraní.
5
AM Avatar autora | 13.5.2022
Krásně zpracovaná knížka ☺️..Příběhy využívám ve školce, jako motivaci před pečením. Následně pak s dětmi čteme kreslený postup. Děti více vtáhne do pečení ☺️..Prosím více takových kuchařek, které mohu využít během celého roku ????????
5
HK Avatar autora | 4.5.2022
Jak už jsem jednou psala ;-). Parádní nápad spojení pohádek s pečením na konec, povedená ilustrace, zajímavost pohádek, každou jsme četli minimálně 5x :-). Perníčky a linecké známe nazpaměť :-). A minulý rok jsem koupila nové výtisky (jeden darovala kamarádce, která byla mimochodem nadšená a další výtisk ještě čeká na švagrovou), kniha je krásně dotvořena novými ilustracemi a zakončena novou suprovou pohádkou k Silvestru.
5
L Avatar autora | 4.5.2022
Koupila jsem pohádky vnučkám k Mikuláši a moc se líbí. Také jsem si je koupila pro sebe a četla jsem je dětem ve školní družině, byly nadšené a většinou u jedné pohádky nezůstalo. Pekli jsme společně perníčky a děti to moc bavilo. A perníčky, ty se ztratily hned po upečení. ????
5
Avatar autora | 4.5.2022
Pecene pohádky jsem chtěla číst 3lete dceři před Vánoci. Bohužel ji nezaujaly vzhledem k věku. Ale těším se na příští adventní čas, kdy je určitě zvládneme dočíst až do konce ???? výborný nápad na propojení příběhu s recepty ????
5
M Avatar autora | 4.5.2022
Pečené pohádky nám přinesl Mikuláš. Dcerky (9, 7 a 2 roky) pohádky moc zaujaly, všechny recepty chtěly hned vyzkoušet. V první třídě měly dokonce před Vánoci čokobanánkovou hostinu, kterou jim dcerka sama podle receptu připravila a Ztracené perníčky se u nás ztratily velice rychle :-D Byly výborné! Děkujeme! :-)
5
PB Avatar autora | 3.5.2022
Pečené pohádky jsme začali číst hned, jak nám dorazily:) pohadky jsou moc krásné a hlavně poučné, mám ráda, když mají věci nějaký přesah:), kluci se vždy těšili na další den, až vyzkoušíme recept:-D