Adventní kalendář pro maminky

Kód: 159/PDF
–17 % 99 Kč
Varianta
  • 24 Inspirativních, vtipných i vánočně laděných citátů
  • 24 drobných úkolů a zamyšlení
  • relax, hodnotný čas, objevovní pravého kouzla Vánoc....

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO MAMINKY v PDF ❤

Také pro kamarádky, babičky, dcery, paníčelky...prostě pro všechny skvělé ženy, které chcete potěšit (včetně sebe )  Pro nás, které dají všechno do toho, aby dětem udělaly krásný advent a Vánoce, aby tmelily rodinu, vymýšlely dárky, uklízely, chystaly...
 
Pro nás, které jsme z toho už někdy unavené.
 
ZASTAVME SE A MYSLEME I NA SEBE! Šťastná máma, šťastná celá rodina, znáte to
 
Do kalendáře jsem vybrala mé oblíbené citáty (inspirační, vánoční i vtipné) a doplnila je drobnými úkoly a zamyšleními. Těšte se na relax, trávení času s rodinou i objevování pravého kouzla Vánoc
 
 
V jaké formě kalendář dostanu?
 
PDF soubor má 11 stran A4 včetně "návodu" a přehledu možností, jakými lze kalendář připravit nebo třeba předat jako dárek.
  • Po oboustranném tisku si nastříháte 24 kartiček formátu 8,5 x 8,5 cm
  • Jsou s láskou napsané a decentně dozdobené akvarelem.

HOTOVÝ KALENDÁŘ vám přijde na vybranou pobočku zásilkovny nebo Z-point v bublinkové obálce. Uvnitř najdete barevnou zdobenou obálku obsahující 24 oboustranných karet na vysokogramážním křídovém papíře. Je jen na vás, jestli si kartičky vyvěsíte na provázek, nebo budete tahat z obálky :) 

 

Budu moc ráda, pokud Vám tato drobnost ode mě pomůže prožít nastávající dny co nejvíce v klidu a radosti Protože jste úžasné.
 
PS: Kalendář můžete připravit také jako dárek! Tipy jsou v návodu :)

 

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 29.2.2024
Kalendář jsem si pořídila sama pro sebe, protože jsem tak trochu "záviděla" dětem, to očekávání a napětí každý den, co dnes bude "v okýnku". Děkuji!!
5
LJ Avatar autora | 28.2.2024
Kalendář jsem si pořídila jako milý dárek pro sebe už v adventu 2022. Těšila jsem se na každý další vzkaz :-)
5
Z Avatar autora | 27.2.2024
Kalendář jsem dala kamarádce a přidala ,,milostný" dopis a 24 cokoladek ☺️ byla strašně ráda ❤️
5
PB Avatar autora | 16.1.2023
Kalendář jsem koupila, abych udělala radost své kamarádce a musím říct, že mě její slova pohladila po duši. Měla neskutečnou radost, poslala jsem ji ho tajně poštou (od Ježíška), zrovna byla v nelehké situaci a moc ji to pomohlo. Díky za něj, příští rok si ho udělám já:-)
5
ZV Avatar autora | 10.1.2023
Kalendář po kterém je člověku hezký a nepribere.. :-) Každé ráno jsem se těšila na kartičku.. na nějaké zamyšlení.. nebo chvilku pro sebe.. přiznám se že mě uchvátily barvičky.. :-) Příští rok určitě i pro kamaradky. moc se mi líbil nápad smotat, zavázat šňůrkou a dát do dozicky :-)
5
LV Avatar autora | 14.5.2022
Nádherně zpracovaný adventní kalendář, krásná slova k zamyšlení, ale i k pohlazení na duši. Kdyby byl takto zpracovaný kalendář na celý rok, hned bych si ho koupila. Děkujeme
5
F Avatar autora | 13.5.2022
Vytištěno v černobílé a dokreslovano dětmi ???? já měla překvapení v pytlíčku v adventním kalendáři pro děti a opravdu mě každý den myšlenka potěšila.
5
ŠN Avatar autora | 6.5.2022
Kalendář jsem zakoupila, abych potěšila své blízké. To se mi v předvánočním shonu povedlo.
5
MV Avatar autora | 4.5.2022
Produkt jsem využila pro své kolegyně a kolegy v práci ve škole jako adventní kalendář. Každé ráno měl jeden z nich zalaminovanou kartičku na stole. Pro mě to byla výzva v tom, že jsem se snažila, abych vybrala pro každého - co se hodí. Až na vánočním posezení jsem přiznala, kdo jim kartičky dával...Byla to velmi hezká zpětná vazba, ještě dnes někteří mají kartičku na svém stole na kalendáři. Díky za nápad...