Velká sada INDIÁNSKÉ LÉTO

Tato nadupaná sada indiánských aktivit zabaví Vaše prcky cca od 3 do 10 let na mnoho dní, dost možná si s ní vystačíte na celé léto! Nechte děti zažít dobrodružství, tvoření, sebepoznání, svobodnou hru, tréning grafomotoriky i logického uvažování, prázdninové výzvy... a užít si pravé INDIÁNSKÉ LÉTO, ať už jste na chatě, u moře, či doma v obýváku :)

399 Kč

SADA OBSAHUJE 5 AKTIVIT A 3 BONUSY:

 

DEVATERO PÍREK - INDIÁNSKÁ BOJOVKA

  • Indiánské děti Mato a Naška provedou hráče devíti dovednostmi mladých indiánů. Z vybojovaných pírek si vytvoří čelenku a po závěrečné hledačko-běhačce získá každý hráč také své vlastní indiánské jméno! Hra je koncipovaná na ven, má 10 stanovišť, úvodní a závěrečný dopis, návod a materiály pro tvorbu čelenky a tipy na následné aktivity (táborák s uvítáním nových indiánů, rituály, pokřiky...) (18 stran A4) 

VYSTŘIHOVÁNKA indiánská osada

  • Úžasná sada, se kterou si zatvoří i vyhrají malí i velcí! Omalovánková i profi vybarvená verze, 2x týpí, 4x indiáni, 2x bizon, 2x kůň, totem, ohniště. (8 stran A4) 

PRÁZDNINOVÁ INDIÁNSKÁ KNÍŽKA

  • Luštění, grafomotorika, logické úkoly, obrázkové čtení, seberozvoj aj. ve 20ti stránkovém sešitu formátu A5 může dětem sloužit i jako osobní prázdninový deník Opět se setkají s Matem a Naškou i jejich dalšími indiánskými kamarády. (20 stran A4)

INDIÁNSKÉ PRACOVNÍ LISTY

  • Grafomotorika a úkoly pro nejmenší, vhodné už od 3 let. Propojení do příběhu, který dá dětem poznat základy života indiánů. (20 stran A4)

ZÁSOBNÍK INDIÁNSKÝCH HER nejen k táboráku 

  • Ze svých táborových a rodičovských zkušenosti jsem pro Vás sepsala 30 nejlepších indiánských her, které jsou jednoduché a univerzálně použitelné v rodině i větším kolektivu. Až budete potřebovat děti rychle zabavit, stačí mrknout a můžete hrát (6 stran A4)

 

Bonusy (k zakoupení celé sady zdarma, samostnatně neprodejné)

  • INDIÁNSKÉ BINGO - Oblíbená hra v indiánském kabátku. Hráči si procvičí grafomotoriku při překreslování znaků do tabulky a při samotné hře svůj postřeh (3 strany A4)
  • 28 + 3 NÁPADŮ NA DOBRODRUŽNÉ INDIÁNSKÉ LÉTO - zábavný a originální "to do list" s okýnky na odškrtávání zdolaných zážitků (2 strany A4)
  • 2 PLAKÁTY s indiánskými citáty - pro radost či jako tématická výzdoby (2 strany A4)
Kód Kód: 67
Kategorie: SADY
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 29.2.2024
Indiánská bojovka s výrobou čelenek je top. Využili jsme ji v rodinném centru jako základ celého indiánského odpoledne a všichni účastníci byli nadšení... A jako odměny byly krásné vystřihovánky indiánského tábora. Díky moc.... 🙂
5
L Avatar autora | 27.2.2024
Bojovku jsme vyuzili minule leto a bylo to super,uzili jsme si to vsichni :) jeste ted mame doma vyrobky, deti si s nimi obcas hraji
5
D Avatar autora | 13.2.2024
Indiánskou bojovku jsme si náramně užili, vystřižení indiáni a tee-pee posloužili na dlouhou dobu jako hračka.
5
A Avatar autora | 12.2.2024
Opět krásná bojovka se spoustou aktivit. Hráli jsme v létě na zahradě, zaujala i puboše :⁠-⁠) spousta srandy a vzpomněl. Zapojila se celá rodina. Děkujeme!
5
PB Avatar autora | 16.1.2023
Předloni jsme brali celou sadu na letní dovču s přáteli, vyrobila jsem k tomu ještě spoustu další propriet ( Koníky, sekyrky, čelenky.....) a neskutečně jsem si ten týden užili. Bylo to super, jako vše co Peťa vymyslí.
5
Avatar autora | 13.5.2022
Bojovka skvělá. Doplňující materiály krásné a promyšlené. U nás ještě bonus navíc - dcera musí trénovat oči kvůli tupozrakosti - spojení příjemné s užitečným. Díky!
5
A Avatar autora | 13.5.2022
Hráli jsme loni v létě s dcerou (5) i se starší neteří (12) a babičkou. Zábava na celý den a ještě nemáme vše hotovo. Všechny nás to moc bavilo, máme spoustu fotek a zážitků. Všechny hry jsou krásně ilustrované a vymyšlené. Pěti má talent na to, jak zabavit a zaujmout děti i dospělé :-)
5
ML Avatar autora | 11.5.2022
Už se nemůžu dočkat našeho rodinného indiánského tábora, který připravujeme pro synovce a neteře. Díky této sadě máme skvělý zásobník aktivit a program tábora se nám vymýšlí jedna báseň. :-)
5
BM Avatar autora | 4.5.2022
Úžasná sada! Zakoupila jsem pro děti už minulé léto, ale ani jsme ještě nestihli využít všechny materiály. Samotná bojovka čeká na letošní léto (přecejen hrát takovou vyloženě letní hru v zimě není úplně ono). Indiánská knížka je super nápad! Velice oceňuji i vystřihovánky malých indiánů a tee-pee, multifunkční hračka, která děti baví už velmi dlouho (a často ji doplňují a kombinují s figurkami skřítků že Skřítci bojovky). Překrásné ilustrace, ostatně jako vždy ;)
Zpět do obchodu