Devatero pírek - indiánská bojovka - PDF

Zahrajte si na indiány! Tato bojovka přinese dětem dobodružství, zábavu i poučení a vám minimum příprav! Malí hráči si vyzkouší devět indiánských dovedností, vyrobí si vlastní čelenku a pokud projdou nebezpečným územím Holohlavého supa, vyberou si i vlastní indiánské jméno! Rodiče a učitelé si pochvalují atraktivitu a rozmanitost úkolů, děti krásné čelenky, se kterými si hrají ještě dlouhé týdny po bojovce.

120 Kč
 
Pro jak staré děti je bojovka ideální?
Nejvíce si tuto hru užijí děti věku cca 4 - 12 let, ve smíšené skupině i mladší. Hraví starší zase mohou být "vůdci kmene" a pomáhat mladším ve skupině. Úkoly jsou jsou koncipovány variabilně, takže si je užijí různorodé věkové skupiny.
 
 
Co přesně soubor obsahuje?
- úvodní dopis od mladých indiánů
- 9 úkolů s indiánskými dovednostmi
- pergameny k závěrečné běhačce
- pírka a čelenky k dotvoření
- návod na přípravu a realizaci, tipy na další indiánské aktivity
- celkem 20 stran A4
 
 
V jakém prostředí lze hrát indiánskou bojovku?
Bojovka je koncipována na ven - ideální je členitější prostředí jako zahrada, les či park. V jednom z úkolů děti potřebují trochu přírodnin na stavbu domečku - pokud jich je v okolí nedostatek, nabídněte jim cokoli podobného na stavbu - kartony z krabic, dřevěné kostky, špejle apod.
 
 
Co hra dětem přinese?
Hráči potrénují spolupráci, komunikaci, znalost a vnímání přírody, fyzickou zdatnost, zručnost i kreativitu. S bojovkou strávíte zajímavý čas venku na čerstvém vzduchu. Dobrodružné zážitky pomohou dětem odtrhnout se od počítače či mobilu a nastartovat opět vlastní svobodnou hru, třeba právě na indiánské motivy :)
 
 
V jakém formátu hru dostanu?
Po připsání platby vám hra přiletí do zadané e-mailové schránky (pozor na její správné uvedení při objednávce!) ve formátu pdf. Klinutím na odkaz si ji stáhnete do PC a vytisknete na vlastní tiskárně nebo v copy centru. Při využití Gopay platby máte hru na mailu během pár minut, při okamžitém nebo klasickém převodu je to do několika hodin po připsání platby.
 
 
Je příprava náročná?
Není! Vše máte připraveno, na vás je jen tisk, rozstříhání několika stránek, případně laminace a umístění na vybranou trasu nebo prostor.
 
 
Indiáni nás baví! Máte v nabídce více materiálů na toto téma?
Jasně! I nás indiáni baví a vybrat si můžete také:
 
 
 
 
 
Nebo rovnou celou zvýhodněmou sadu s bonusy Velká sada indiánské léto, s níž bude třeba i příměstský tábor nebo tématický šklní či školkový týden hračka!
 
 
 
Pokud máte k Indiánské bojovce ještě nějaké otázky, neváhejte mi napsat na e-mail petiprodeti@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 

 

Kód Kód: 70
Kategorie: BOJOVKY
5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 23.4.2024
Úžasná bojovka, která byla perfektně připravena. Bavila malé i velké.
5
J Avatar autora | 25.2.2024
Úžasná a nápaditá bojovka s dobře vymyšlenými úkoly. Hráli jsme v létě s dětmi 5 a 7 let. Hra je úplně nadchla a celá dovolená pak už byla v indiánském duchu :-) Úkoly jsou pohybové, tvůrčí, k zamyšlení. Prožili jsme si díky ní mnoho hezkých chvil a děti na ní pořád vzpomínají. Už se moc těšíme v létě na Pravěk :-)
5
J Avatar autora | 19.2.2024
Bojovka byla super, hráli jsme ji na narozeniny a všechny děti to moc bavilo. Čelenky se moc libily. Děkujeme
5
Avatar autora | 11.9.2023
Dekujeme za krasne ilustrovanou a kvalitne zpracovanou indianskou bojovku! Hrali jsme s detmi na oslave 7. narozenin a vsechny ukoly byly napadite a srozumitelne. Da se hrat jak na zahrade,tak v terenu!
5
L Avatar autora | 17.1.2023
Přespávali u nás kamarádi, tak jsme je vzali na bojovku do lesa. Všechno jsme nesli s sebou v batůžku a cestou plnili úkoly. Dětem bylo 3-6 a skvěle to zvládli. S nádhernými čelenkami si hrají ještě teď po roce a všichni na to vzpomínáme. Moc doporučuji!!!!
5
V Avatar autora | 15.5.2022
Tuto bojovku jsem vzala na tábor maminek s dětmi. Měla obrovský úspěch a ještě jsme jí využili na spoustu dalších aktivit. Škoda, že se nedají přiložit fotky. Další super bojovka .
5
L Avatar autora | 15.5.2022
Skvělá hra s nádhernými ilustracemi. Využila jsem na letní tábor, pro rodiny s malými dětmi, jako inspiraci pro etapovou hru a nyní jako bojovku pro předškolní děti. Skvěle rozvržené vědomostní a pohybové úkoly. Díky!!
5
ZK Avatar autora | 14.5.2022
Bojovku jsem zakoupila pro skupinu dětí na pobyt maminek s dětmi na horách. Maminky měly program s koučkou a já se jako lektorka věnovala dětem. Sbírali jsme pírka a plnili úkoly. Zabavili se děti věku od 2-6 let. Děti nadšeně sbíraly pírka, úlohy byly přiměřeně náročné a stačila jsem jako jediný dospělý s nimi na tuto hru. Závěrečná večerní dohra, kdy si děti vybarvovaly čelenky a nalepovali pírka, umocnila zážitek z bojovky a vzpomínky na její průběh.
5
EH Avatar autora | 14.5.2022
Uzasma bojovka. Nadherne ilustrace. Vyvazeni her pohybovych a vedomostnich.
5
Avatar autora | 13.5.2022
Celkově bombově promyšlené. Super úkoly/hry doplněné krásnými ilustracemi. Čtyřleté dcera bojovky miluje a dvouletá se také zapojuje. Podle času, prostoru, pomůcek ad.si každý může bojovku upravit na míru. Díky!
5
ML Avatar autora | 11.5.2022
Nádherně graficky zpracovaná bojovka, úkoly skvěle promyšlené. Využili jsme v rámci dětského dne, kde děti procházely indiánskou stezkou. Velké díky!
5
S Avatar autora | 4.5.2022
Bokovka byla skvělá, krásné ilustrace, propracovanou vše do detailů. Holky si ji moc užily. :)
5
R Avatar autora | 4.5.2022
Úžasně zpracované, krásné obrázky, hráli jsme s dětmi vloni na příměstském táboře. Něco jsem musela přidat, ale většinu věcí jsem použila od vás. Takže bomba. Děkuji
5
PB Avatar autora | 3.5.2022
Boži bojovka, kterou jsme si naplno užili na letní dovolené, děti moc bavila a využili jsme vsech materiálů a další přidali a byl z toho bezva indiansky tyden v Beskydech:)
Zpět do obchodu