VALENTÝNSKÁ STEZKA

Záleží Vám na vašem vztahu? Rádi byste podpořili vzájemnou lásku, úctu, otevřenou komunikaci? Chcete oslavit netradičně svátek svatého Valentýna? Pak je tady pro vás originální Valentýnská stezka pro manžele, partnery :)

120 Kč

Valentýnskou stezku připravilo centrum pro rodinu Ráj z.s. - organizace, která se více než 20 let věnuje prorodinným aktivitám a podpoře a vzdělávání manželů. Jednoduchými ilustracemi doplnila úkoly já a věřím, že celek, který vznikl vám pomůže k prožití hodnotného a nezapomenutelného času pro vás dva :)

 

Stezku je možné použít při společné procházce, kdy si budete postupně vytahovat jednotlivé úkoly, nebo připravit samoobslužnou trasu pro vaše klienty, občany, přátele...

 

PDF soubor obsahuje:

  • návod na přípravu a realizaci
  • 12 zastavení/úkolů pro manžele, partnery
  • srdíčka pro vyznačení trasy
  • celkem 14 stran A4

 

Jaké úkoly stezka obsahuje?

Především komunikativní, také několik "praktických" :)

 

Kdo úkoly připravil?

Stezku připravila Hana Školoudová, předsedkyně CPR Ráj, lektorka a průvodkyně manželů s více něž 30letou praxí. www.raj-pavlovice.cz

 

Pro koho je stezka vhodná?

  • pro manžele, partnery, snoubence, páry - pro kohokoli, komu na partnerském vztahu záleží a chce jej "opečovat" a podpořit.
  • pro začátečníky, kteří zatím o svém vztahu ještě moc nemluvili i pro pokročilé, kteří už jsou spolu desetiletí. je koncipovaná tak, aby nezahltila, ale potěšila, pobídla k akci, podnítila zájem a lásku.
  • pro ty, kteří chtějí Valentýna oslavit netradičně a v terénu :)

 

Pokud tušíte, že Valentýnská stezka může přinést oživení a "nakopnutí" i do vašeho vztahu, jděte do toho!

 

Nákupem bojovky jste podpořili také další aktivty Centra pro rodinu Ráj – polovinu částky za prodej Valentýnské stezky odesílám na CPR Ráj přes portál DARUJME.CZ.

 

 

Dokonalé manželství je hlavně o dvou nedokonalých lidech,

 

kteří to jeden s druhým nevzdali.“

 

 

 

 

Kód Kód: 201
Kategorie: BOJOVKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu